depositphotos 145928439 stock photo student grant label on blue

Мұнайлы өлкеде республикалық білім беру гранттары иегерлерінің тізімі жарияланды

Білім Жаңалықтар Қоғам

Atr.kz/19 тамыз, 2019 жыл.  Атырау облысы әкімдігі жанындағы Білім беру грантын беру жөніндегі конкурстық комиссия отырысының 15.08.2019 жылғы №2 хаттамалық шешіміне сәйкес   2019-2020 оқу жылында республикалық нысаналы трансферттен  берілген білім беру гранттары игерлерінің тізімі

Тізімде рет саны, аты-жөні,  ҰБТ сертификаты балы, аттестаттың орта балы, білім беру бағдарламалары тобының атауы,  жоғары оқу орны көрсетілген.

1             Балғабаева Эльвира Болатбекқызы   37 (колледжден кейін)              4.72          В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау              Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

2             Құбаш Амир     127         4.166     В049 Құқық      Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

3             Досқалиева Нұрлы Нұрболқызы          112         3,8          В006 Музыка мұғалімдерін даярлау  Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

4             Сатымова Айдана Салауатқызы            112         3.944     В042 Журналистика және репортер ісі                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

5             Төлегенов Райымбек Қанабекұлына 112         3.278        В004 Бастапқы әскери дайындық мұғалімдерін даярлау                 Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

6             Бекжанова Ақниет Бекжанқызы           109         4,3          В006 Музыка мұғалімдерін даярлау  Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

7             Махонова Нурайым Рустемқызы         109         4.8          В042 Журналистика және репортер ісі                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

8             Шафиголлаева Жадыра Сабырқызы   107         5                В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау                Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті  

9             Жеделова Данагүл Кабдолқызы          106         4,2          В044 Менеджмент және басқару         Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті  

10           Мұстажапқызы Гүлжанар         106         4,444     В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау            Қазақ спорт және туризм академиясы

11           Шохаев Жалгас Сағынғалиұлы              105         4.278     В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

12           Жұмақұл Іңкәр Дастанқызы    104         4.444     В042 Журналистика және репортер ісі             Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

13           Әділ Диас Артурұлы    104         4.058     В031 Сән, интерьер дизайны және өнеркәсіп дизайны                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

14           Ерғалиев Саябек Қойшыбайұлы          104         4.333     В042 Журналистика және репортер ісі                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

15           Сәкенқызы Айым          104         4.778     В042 Журналистика және репортер ісі             Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

16           Махулбеков Али Нургалиевич              104         3.889     В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

17           Махсотов Мирас Мәлікұлы     104         3.667     В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

18           Аманбай Эльдар Аманбайұлы               104         3.278     В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

19           Жумагалиева Айдана Сабыржанқызы               103         4.388     В042 Журналистика және репортер ісі                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

20           Мұстахим Аружан Ғадылбекқызы       102         4.333     В042 Журналистика және репортер ісі                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

21           Темірбай Нурғайша Темірбайқызы     101         4,5          В007 Көркем еңбек және сызу мұғалімдерін даярлау                Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті  

22           Рахмет Жігер Каримоллаұлы 101         4.0          В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

23           Амангелдиев Төребек Жәнібекұлы   100         3,722     В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау            Қазақ спорт және туризм академиясы

24           Серікқалиев Арсен Мерекеұлы           98           3.5          В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

25           Орынбаева Інжу Бағытқызы   96           5             В031 Сән, интерьер дизайны және өнеркәсіп дизайны                Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті  

26           Салықова Айназ Сакенқызы    94           4,3            В016 Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімдерін даярлау               Абай атындағы қазақ ұлттық педагогикалық университеті

27           Әбдіғали Аружан Ертайқызы  93           4,3          В012 химия пәні мұғалімдеріән даярлау        Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

28           Мұратова Альбина Нұрболқызы          90           5                В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау                Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті  

29           Насихат Мұрат Саясатұлы        89           3.055     6В042 Құқық                                                 В049 Құқық                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

30           Алтыбай Ақниет Бақытбекқызы           87           4.55       В036 Аударма ісі            Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті  

31           Құттымұрат Дарын Ерсайынұлы          86           5             В044 Менеджмент және басқару        Алматы менеджмент  университет

32           Шарханова Аяжан        86           4.11       6В042 Құқық                                                 В049 Құқық          Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

33           Василий Жұлдыз Нұрбекқызы               85           4.27       6В042 Құқық                                                 В049 Құқық                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

34           Құмарғали Әсел Сәкенқызы   80           4,1          В031 Сән, интерьер дизайны және өнеркәсіп дизайны                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

35           Қанатқалиева Дильназ Амантайқызы               79           4,6          В093 Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі                Алматы технологиялық университеті

36           Камешов Шамиль Жәнібекұлы             79           3,6          В095 Көлік қызметтері               Қазақ ұлттық аграрлық университеті

37           Каирлиева Нурай Самиголлақызы      79           3,722     В086 жалпы медицина               М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлектеттік медицина университеті

38           Зинолла Гулмира Дарханқызы              78           4,8             В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау                Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті  

39           Серікқалиева Ақнұр Ақәділқызы         77           5             В045 Аудит және салық салу   Қазақ ұлттық аграрлық университеті

40           Исатай Әділ Айдарбекұлы       74           4,6          В013 Биология мұғалімдерін даярлау               Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті  

41           Хатиетоллаев Дамир Нұртайұлы         74           3.611        В004 Бастапқы әскери дайындық мұғалімдерін даярлау                 Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

42           Абаева Альбина Абайқызы     72           5             В086 жалпы  медицина             М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлектеттік медицина университеті

43           Сайлау Ғасырбек Альбарұлы 69           4,5          В063  Электротехника және  автоматтандыру              С. Өтебаев атындағы Атырау мұнайжәне газ университеті

44           Табылдиева Ақерке Тимурқызы          69           4,3          В063  Электротехника және  автоматтандыру                 С. Өтебаев атындағы Атырау мұнайжәне газ университеті

45           Жолдасова Аққу Абзалқызы   69           4,2          В020 Арнайы педагогика мамандарын даярлау                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

46           Мухамедова Айнура Орынбасарқызы              69           4,2          В075 кадастр және жерге орналастыру            Қазақ ұлттық аграрлық университеті

47           Кадимов Азамат            69           3.888     6В042 Құқық                                                 В049 Құқық          Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

48           Ерсайынова Алтынгүл Асқарқызы       68           4,2             В057 Ақпараттық технологиялар       Қазақ ұлттық аграрлық университеті

49           Болатов Нұртілек  Нұрғалиұлы             68           3.389     В005 Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау                Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

50           Қабдуалиева Анель Әнесқызы             66           4,56       6В052 Қоршаған орта                                       В051  Қоршаған орта      Қазақ ұлттық аграрлық университеті

51           Серік Нұржаз Серікқызы           66           4.05       В036 Аударма ісі            Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

52           Нұржанова Альмира Елеусінқызы       65           3,7          В068 Азық-түлік өнімдерінің өндірісі  Қазақ ұлттық аграрлық университеті

53           Онгарсынова Айкөркем Мұрагерқызы             65           4,83       В089 қоғамдық денсаулық сақтау       М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлектеттік медицина университеті

54           Сайфенова Ажар Билиханқызы             64           4,1          В091 Туризм    Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті  

55           Оспанова Айнұр Серікқызы     63           4.166        В002 Меткепке дейінгі тәрбие мен оқыту    Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

56           Амантурлиева Диана Асхатқызы         62           3,86       В013 Биология мұғалімдерін даярлау     Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті  

57           Жаңбырбай Жамиля Жасұланқызы    61           4. 333    6В052 Қоршаған орта      В051  Қоршаған орта      Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

58           Бисенов Данияр Аманжолұлы              61           5.556     В015 Гуманитарлық пәндер мұғалімдерін даярлау                Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

59           Аманкелді Жадыра Ризабекқызы        57           4,3             В018 Шет тілі мұғалімдерін даярлау      Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті  

60           Қадіржан Азамат Ерланұлы     57           3,5          В045 Аудит және салық салу   С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті

61           Бағдат Гүлжайна  Асылбекқызы           56           4,28       В001 Педагогика и психология      Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

62           Болатбекова Айгерим Рустемовна     56           4.6          6В052 Қоршаған орта     Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлы-техникалық университеті

63           Ермекова Еркемай Серікқызы               55           3.5          6В042 Құқық    Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

64           Берікова Дильназ Равильқызы              53           3,9             В040 Саясаттану және азаматтық құқықтану                М.Ө темісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті

65           Кабаев Ғалым Қайратұлы         53           3.833     6В042 Құқық    Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

66           Серикова Гүлсана Аяновна      53           4.111     В001Психология Педагогика и психология      Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

67           Қайнешова Ақмарал Айболатқызы    52           4,3            В063 Электротехника және автоматтандыру                 С. Өтебаев атындағы Атырау мұнайжәне газ университеті

68           Сабитова Балзира Сабитқызы                50           3,5          В060 Химиялық инженерия  және процестер                С. Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті

69           Мұхамбет Хадиша Қуатқалиқызы       50           4,2                     В044 Менеджмент және басқару             Алматы менеджмент университеті

70           Алшын Ислам Дулатұлы           50           4               В075 кадастр және жерге орналастыру          С. Сейфуллин атындағы Қазақ ұлттық агротехникалық университеті

71           Гинаятов Айсұлтан Жарқынұлы            50           3.66                         В049 Құқық      Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған