452 білім гранты – Атырауға!

Білім Жаңалықтар

Atr.kz/14 тамыз, 2019 жыл. Қосымша грант кімдерге бөлінді? Бұл туралы баспасөз брифингінде облыстық білім беру басқармасы басшысының міндетін атқарушы Жансұлу Төремұратова айтты.

Айтуынша, қазір жаңа білім беру нысандары көптеп салынып жатыр, біразы биыл тапсырылады деп күтілуде. Сондықтан, жоғары білім нәтижесін көрсетуге кедергі жоқ.  

– Биылғы түлектердің 74 пайызы Ұлттық бірыңғай тестілеуге қатысты, – деді ол. – Олардың арасында 192 алтын белгі иегері бар. Мемлекеттік грантқа ілінбеген үміткерлер шекті 50 балдан жоғары жинаған болса, қосымша грант байқауына қатыса алады (Медицина мамандығын меңгергісі келетіндер 65, педагогика болса, 60 балдан төмен алмау керек. Авт.). Ал, жинай алмағандарға әлеуметтік тобына қарай беріледі.

Жалпы, 2017 жылы 220, былтыр 231, ал, биыл 232 грант жергілікті бюджеттен бөлініп отыр. Оның ішінде әлеуметтік-экономикалық, педагогикалық, денсаулық сақтау, ауылшаруашылық және басқа да сұраныстағы мамандықтар бар. Расымен де, қазір дәрігер мен мұғалім де тапшы.

– Бүгінде бір диплом аздық етеді, заман сұранысына сай бірнеше мамандықты игерсе де артық етпейді. Жаңа мамандықтардың дүниеге келіп жатқаны да сондықтан. Тағы бір мәселе, баланың білімін Ұлттық бірыңғай тестілеумен өлшеу дұрыс емес. Оның орнына алдағы уақытта жаңа жүйе – тәуелсіз бағалау енгізілетін болады, – дейді спикер.

Сондай-ақ, биыл республика бойынша әлеуметтік аз қамтылған және көпбалалы отбасындағы түлектерге қосымша 5000 грант қаралса, соның 220-сы Атырауға бөлініп отыр. Айта кетейік, қандайма грант иегері болмасын, бәрі де оқу бітірген соң бес жыл бойы өз саласында еңбек етуі кеерк. Міне, мемлекет ұсынған мүмкіндіктің қайтарымы осы болмақ.

Амандық САҒЫНТАЙҰЛЫ

7 thoughts on “452 білім гранты – Атырауға!

  1. Сәлеметсіздерме! әкім грант иегерлерінің тізімін қайдан білуге болады?

  2. Сәлеметсіздерме! Көпбалалы отбасыларға бөлінген гранттың қорытындысы қашан белгілі болады және қай сайтта жарияланады?

  3. грант қорытындысы шықты!!!!!!
    СПИСОК ОБЛАДАТЕЛЕЙ ОБРАЗОВАТЕЛЬНЫХ ГРАНТОВ ЗА СЧЕТ МЕСТНОГО БЮДЖЕТА НА 201-2020 УЧЕБНЫЙ ГОД СОГЛАСНО ПРОТОКОЛА КОНКУРСНОЙ КОМИССИИ ПО ПРИСУЖДЕНИЮ ОБРАЗОВАТЕЛЬНОГО ГРАНТА ПРИ АКИМАТА АТЫРАУСКОЙ ОБЛАСТИ ЗА № 1 ОТ 15 АВГУСТА
    № Фамилия, имя, отчество Наименование высшего учебного заведения Наименование специальности Язык обучения Балл ЕНТ Средний балл аттестата
    1 Щелокова Александра Алексеевна Западно-Казахстанский университет имени М.Утемисова Учитель русского языка и литературы русский 71 4,23
    2 Аралбаева Жаннұр Аманжолқызы Западно-Казахстанский университет имени М.Утемисова Учитель русского языка и литературы русский 64 4.5
    3 Культемирова Диана Хайруллақызы Казахский государстенный женский педагогический университет Учитель химии-биологии русский 90 5.0
    4 Қонасова Дана Асқарқызы Казахский государстенный женский педагогический университет Учитель химии-биологии русский 83 5
    5 Муналова Куралай Нурлановна Казахский государстенный женский педагогический университет Учитель химии-биологии русский 80 4.167
    6 Подобина Татьяна Владимировна Западно-Казахстанский университет имени М.Утемисова Учитель химии-биологии русский 70 5.0
    7 Өткелбаева Әйгерім Мирзоянқызы Западно-Казахстанский университет имени М.Утемисова Учитель химии русский 75 4,5
    8 Жаманқұлова Бағдагүл Серікқызы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель химии русский 69 4.4
    9 Елемесова Асемгуль Абишовна Международный университет Астана Учитель биологии русский 82 3.941
    10 Серікова Дильназ Серікқызы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Дошкольное воспитание и обучение русский 71 3.8
    11 Жаңабаева Салтанат Жақсыбайқызы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Дошкольное воспитание и обучение русский 63 4.389
    12 Масалиманова Алуа Кенжебекқызы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Дошкольное воспитание и обучение русский 76 3.944
    13 Бегайдарова Дана Турланкызы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Дошкольное воспитание и обучение русский 69 4.833
    14 Қалдыбай Мадина Арманқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 124 4.8
    15 Нұржауова Гаухар Ақтанқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 123 5.01.
    16 Наурзғалиева Мөлдір Жасұланқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 122 4,722
    17 Клышбаев Иманғали Жанболатұлы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 121 5,0
    18 Жасталапқызы Анжелика Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 119 5
    19 Төлегенов Ануар Зейнелхамитұлы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 118 4,22
    20 Айтқалиева Шамшырақ Айтқалиқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 117 4,833
    21 Құбашева Аружан Нұрланқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 117 4,388
    22 Абылқанова Аружан Ақылбекқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 117 4,166
    23 Абызова Ләйлә Бекжанқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 115 5,0
    24 Хұсынеден Аяжан Аманбайқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 112 4,900
    25 Серікова Әсел Асқарқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 112 4,83
    26 Төлегенова Әсем Махамбетқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 111 4,833
    27 Құдайберген Нәзира Сүйеуғалиқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 110 4,944
    28 Қыраубаева Ақтолқын Асылбекқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 109 4,72
    29 Талғатова Аймөлдір Жанибекқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 109 4,667
    30 Қайратова Айжарық Айсағалиқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 108 4,278
    31 Қанатова Аяжан Қанатқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 106 4,27
    32 Бисенқұлова Ақжайна Жәнібекқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 104 4,9
    33 Саматова Назерке Саматқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 100 4,88
    34 Рамазан Ерке Бекболатқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 95 5,0
    35 Изданова Мөлдір Русланқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 94 5
    36 Қалыбаева Назерке Мүслімқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 92 5
    37 Мағзомова Нұржамал Саламатқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 92 5
    38 Халенова Айя Нұрғуатқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 92 4,778
    39 Сағатқалиева Әсем Талғатқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 89 4,222
    40 Төлегенова Аружан Айбекқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 87 5
    41 Көнебай РинатРашадинұлы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 87 4,167
    42 Ерсайын Медет Абатұлы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 86 4,66
    43 Ибатова Малика Тлекбергенқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова университеті Общая медицина казахский 85 4,444
    44 Сағымова Гүлсім Сағымқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 81 4,5
    45 Айтбаева Жұлдыз Амалбайқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина казахский 80 5,0
    46 Аманкелдиева Диана Нұрланқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова университеті Общая медицина казахский 80 5,0
    47 Бахтыгереева Мейрамгүл Русланқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина русский 110 4,5
    48 Қобланова Альбина Қобланқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина русский 106 4,27
    49 Қабидуллаева Айгерім Ерболатқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина русский 102 4,72
    50 Икемғалиев Нұржан Нұржанұлы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина русский 100 5
    51 Қанатова Нұрайна Қанатқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина русский 92 4,176
    52 Енсепова Айзада Нұржанқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина русский 82 4,7
    53 Закаря Динара Сисенбайқызы М.Оспанов Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина русский 76 4,65
    54 Куанышкереева Дильназ Берікқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общая медицина русский 73 5
    55 Сырагалиева Әдемі Мубаракқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общественное здравоохранение
    казахский 101 4,667
    56 Шамидолла Әдемі
    Ұланқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общественное здравоохранение
    казахский 90 4,333
    57 Қабдел Нұрғазы Нұрболатұлы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общественное здравоохранение
    казахский 87 4,056
    58 Берікова Айымгүл Берікқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общественное здравоохранение
    казахский 81 5
    59 Нухова Ақторғын Нұрболатқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общественное здравоохранение
    казахский 79 4,944
    60 Әліп Гүлдария Маратқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общественное здравоохранение
    казахский 65 4,76
    61 Рахманова Сымбат Рахманқызы Западно-Казахстанский государственный университет имени М.Оспанова Общественное здравоохранение
    русский 74 4,5
    62 Аяпбергенова Аружан Мирамқызы Казахский национальный медицинский универстиет имени С.Д.Асфендиярова Фармация казахский 111 4,389
    63 Қапезова Жансая Ғабидоллақызы Казахский национальный медицинский универстиет имени С.Д.Асфендиярова Фармация казахский 110 4,222
    64 Хамзаева Жанерке Жәнібекқызы Казахский национальный медицинский универстиет имени С.Д.Асфендиярова Фармация казахский 84 4,778
    65 Сенебай Гүлбақыт Сүндетқызы Казахский национальный медицинский универстиет имени С.Д.Асфендиярова Фармация казахский 77 5,0
    66 Қалекес Әнел Хайроллақызы Казахский национальный медицинский универстиет имени С.Д.Асфендиярова Фармация казахский 70 5
    67 Джанханова Аяжан Серікқызы Казахский национальный медицинский универстиет имени С.Д.Асфендиярова Фармация казахский 75 4,8
    68 Елеубаева Арайлым Мұратқызы Казахский национальный медицинский универстиет имени С.Д.Асфендиярова Фармация казахский 73 4,555
    69 Жасуланова Альбина Жасуланқызы С.Д.Асфендияров атындағы қазақ ұлттық медицина университеті Фармация русский 77 4,5
    70 Серікқызы Тоқжан Казахский национальный медицинский универстиет имени С.Д.Асфендиярова Фармация русский 85 5
    71 Қалимова Камила Амангелдіқызы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Рыбное хозяйство казахский 63 4
    72 Рамазанова Эльза Рамазанқызы Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангирхана Ветеринар казахский 59 4,722
    73 Шайхы Индира Темурқызы Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангирхана Ветеринар казахский 52 4,5
    74 Сатенова Аружан Хайроллақызы Казахский национальный университет имени Абая Религия и теология казахский 103 4,348
    75 Ермекова Сұлушаш Ермекқызы Казахский национальный университет имени Абая Религия и теология казахский 65 4,353
    76 Табылдиева Айжан Кенжеғалиқызы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор казахсктй 121 4,287
    77 Жардемова Айдана Болатқызы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор казахский 117 5
    78 Мақсотова Айнур Абылайқызы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор казахский 105 4,6
    79 Аманжан Сымбат Арманқызы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор казахский 104 4,66
    80 Сағынова Самал Тәжіғұлқызы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор казахский 94 4,278
    81 Шакизадаева Лидия Алматқызы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор казахский 86 4,444
    82 Максим Гүлнұр Абатқызы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор казахский 82 4
    83 Газизова Нурия Мұхамбетқызы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор казахский 79 5
    84 Болат Нұрхан Болатұлы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор русский 104 4,232
    85 Ерғалиева Аружан Сағынбайқызы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор русский 103 5,0
    86 Қуаныш Назерке Асетқызы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор русский 101 4
    87 Қоқан Шапағат Жаңабайқызы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор русский 77 4,778
    88 Мизанов Азат Нұрбекұлы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор русский 73 5
    89 Лян Артём Игорьулы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор орысша 64 4,16
    90 Мардан Әліби Асқарұлы Национальный университет имени Л.Н.Гумилева Государственный аудитор русский 61 4,222
    91 Жақау Таңат Жанатұлы Академия искусств имени Т.Жүргенова Режиссер казахский 104 4,3
    92 Төлеуғали Асыл Жанболатқызы Академия искусств имени Т.Жүргенова Режиссер казахский 95 4,778
    93 Шакимова Гулжайна Сағатқызы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Вокал казахский 109 4,9
    94 Самал Азамат Самалұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Вокал казахский 109 4,2
    95 Серікқалиев Арсен Асланұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта русский 108 3,994
    96 Юриев Абылайхан Талгатович Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта русский 100 3,889
    97 Хабулов Ислам Русланұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта русский 98 3,4
    98 Саджанов Бақытжан Мергенбайұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта русский 98 3,167
    99 Ибатулла Аружан Ахмедқызы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта русский 88 4,167
    100 Айтқалиев Алмас Жалғасқалиұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта русский 75 3,556

    101 Қоныс Нұрдәулет Конусұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 115 4,167
    102 Жұмақұл Алмат Зулфхарұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 113 4,67
    103 Билхан Әйгерім Шахадатқызы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 111 4,89
    104 Айтқалиев Эльдар Сатыбалдыұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 111 3,167
    105 Тлеп Бейбарыс Юшақұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 107 4,222
    106 Өтебаев Қуандық Сансызбайұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 107 3,278
    107 Геннадиев Әділхан Еркінұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 106 3,833
    108 Жоламан Бейбарыс Ерболсынұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 105 3,722
    109 Тасбулатов Ғалымжан Русланұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 105 3,667
    110 Оңдасын Ербатыр Оңдасынұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 105 4,055
    111 Сабырғали Аманат Жәрдемұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 102 5,0
    112 Сәуен Арсен Бағыитжанұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 98 3,611
    113 Тасжан Артур Арманұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 98 3,389
    114 Койшибаев Даникер Еркинович Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 98 3,333
    115 Аманкос Бекзат Багдатулы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 92 3,684
    116 Абатқызы Арайлым Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 92 3,666
    117 Насихан Асылан Олжасұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 91 3,889
    118 Мажитов Бекзат Асылбекұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 90 3,222
    119 Бисенбаев Айдос Сатымғалиұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 89 3,882
    120 Шакупов Бекзат Кундзакович Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 89 3,444
    121 Есболсын Жандарбек Есболсынұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 88 4,839
    122 Искалиев Бактияр Орынбасарулы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 86 3,444
    123 Жәнібек Жарқынай Дүйсенбекқызы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 78 4,167
    124 Камалов Нұрсәт Орынбайұлы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Учитель физкультуры и спорта казахский 76 3,444
    125 Қиса Ғайша Рашидқызы Казахский национальный университет имени Абая
    Дефектология казахский 97 4,444
    126 Аманғали Айзада Жеткиншекқызы Казахский национальный университет имени Абая Дефектология казахский 83 3,777
    127 Калимжанова Айкөркем Унгарбековна Казахский национальный университет имени Абая Дефектология казахский 72 4,5
    128 Тұрсынбаева Дана Еркінқызы Казахский национальный университет имени Абая Дефектология казахский 72 4,4
    129 Жүсіпова Назым Нұрланқызы Казахский национальный университет имени Абая Дефектология казахский 67 4,7
    130 Мерекеқызы Толғанай Казахский национальный университет имени Абая Дефектология казахский 65 5,0
    131 Әділбекқызы Нұрайым Казахский национальный университет имени Абая Дефектология казахский 65 4,778
    132 Құрманова Сымбат Мұратқызы Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова Дефектология русский 73 4
    СПИСОК
    обладателей образовательных грантов за счет республканского целевого трансферта 201-2020 учебный год согласно протокола конкурсной комиссии по присуждению образовательного гранта при акимата Атырауской области за № 2 от 15 августа
    № ФИО Балл сертификата ЕНТ Средний балл аттестата Код и группа ОП ВУЗ
    1 Балғабаева Эльвира Болатбекқызы 37 (после колледжа) 4.72 В018 Подготовка учителей иностранного языка Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    2 Құбаш Амир 127 4.166 В049 Право Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    3 Досқалиева Нұрлы Нұрболқызы 112 3,8 В006 Подготовка учителей музыки Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    4 Сатымова Айдана Салауатқызы 112 3.944 В042 Журналистика и репортерское дело Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    5 Төлегенов Райымбек Қанабекұлына 112 3.278 6004 Подготовка учителей начальной военной подготовки Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    6 Бекжанова Ақниет Бекжанқызы 109 4,3 В006 Подготовка учителей музыки Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    7 Махонова Нурайым Рустемқызы 109 4.8 В042 Журналистика и репортерское дело Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    8 Шафиголлаева Жадыра Сабырқызы 107 5 В018 Подготовка учителей иностранного языка Актюинский региональный государственный университет имени К.Жубанова
    9 Жеделова Данагүл Кабдолқызы 106 4,2 В044 Менеджмент и управление Казахский национальный аграрный университет
    10 Мұстажапқызы Гүлжанар 106 4,444 В005 Подготовка учителей физической культуры Казахская Академия туризма и спорта
    11 Шохаев Жалгас Сағынғалиұлы 105 4.278 В005 Подготовка учителей физической культуры Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    12 Жұмақұл Іңкәр Дастанқызы 104 4.444 В042 Журналистика и репортерское дело Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    13 Әділ Диас Артурұлы 104 4.058 6В031 Мода, дизайн интерьера и промышленный дизайн Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    14 Ерғалиев Саябек Қойшыбайұлы 104 4.333 В042 Журналистика и репортерское дело Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    15 Сәкенқызы Айым 104 4.778 В042 Журналистика и репортерское дело Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    16 Махулбеков Али Нургалиевич 104 3.889 В005 Подготовка учителей физической культуры Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    17 Махсотов Мирас Мәлікұлы 104 3.667 В005 Подготовка учителей физической культуры Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    18 Аманбай Эльдар Аманбайұлы 104 3.278 В005 Подготовка учителей физической культуры Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    19 Жумагалиева Айдана Сабыржанқызы 103 4.388 В042 Журналистика и репортерское дело Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    20 Мұстахим Аружан Ғадылбекқызы 102 4.333 В042 Журналистика и репортерское дело Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    21 Темірбай Нурғайша Темірбайқызы 101 4,5 В007 Подготовка учителей художественного труда и черчения Актюинский региональный государственный университет имени К.Жубанова
    22 Рахмет Жігер Каримоллаұлы 101 4.0 В005 Подготовка учителей физической культуры Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    23 Амангелдиев Төребек Жәнібекұлы 100 3,722 В005 Подготовка учителей физической культуры Казахская Академия туризма и спорта
    24 Серікқалиев Арсен Мерекеұлы 98 3.5 В005 Подготовка учителей физической культуры Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    25 Орынбаева Інжу Бағытқызы 96 5 В31 Мода, дизайн интерьера и промышленный дизайн Актюинский региональный государственный университет имени К.Жубанова
    26 Салықова Айназ Сакенқызы 94 4,3 В016 Подготовка учителей казахского языка и литературы Казахский национальный педагогический университет имени Абая
    27 Әбдіғали Аружан Ертайқызы 93 4,3 В012 подготовка учителей химии Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    28 Мұратова Альбина Нұрболқызы 90 5 В018 Подготовка учителей иностранного языка Актюинский региональный государственный университет имени К.Жубанова
    29 Насихат Мұрат Саясатұлы 89 3.055 6В042 Право В049 Право Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    30 Алтыбай Ақниет Бақытбекқызы 87 4.55 В036 Переводческое дело Актюинский региональный государственный университет имени К.Жубанова
    31 Құттымұрат Дарын Ерсайынұлы 86 5 В044 Менеджмент и управление Алматы менеджмент университет
    32 Шарханова Аяжан 86 4.11 В049 Право Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    33 Василий Жұлдыз Нұрбекқызы 85 4.27 В049 Право Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    34 Құмарғали Әсел Сәкенқызы 80 4,1 В 031. Мода, дизайн интерьера и промышленный дизайн Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    35 Қанатқалиева Дильназ Амантайқызы 79 4,6 В093 Ресторанноне дело гостиничный бизнес Алматинский технологический университет
    36 Камешов Шамиль Жәнібекұлы 79 3,6 В095 Организация перевозок, движения и эксплуатация транспорта Казахский национальный аграрный университет
    37 Каирлиева Нурай Самиголлақызы 79 3,722 В086 общая медицина Западно-Казахстанкий госдарственный медицинский университет имени М.Оспанова
    38 Зинолла Гулмира Дарханқызы 78 4,8 В018 Подготовка учителей иностранного языка Актюинский региональный государственный университет имени К.Жубанова
    39 Серікқалиева Ақнұр Ақәділқызы 77 5 В045Аудит и налогообложение Казахский национальный аграрный университет
    40 Исатай Әділ Айдарбекұлы 74 4,6 В013 Подготовка учителей биологии Актюинский региональный государственный университет имени К.Жубанова
    41 Хатиетоллаев Дамир Нұртайұлы 74 3.611 6004 Подготовка учителей начальной военной подготовки Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    42 Абаева Альбина Абайқызы 72 5 В086 общая медицина Западно-Казахстанкий госдарственный медицинский университет имени М.Оспанова
    43 Сайлау Ғасырбек Альбарұлы 69 4,5 В063 Электротехника и автоматизация Атырауский университет нефти и газа имени С.Отебаева
    44 Табылдиева Ақерке Тимурқызы 69 4,3 В063 Электротехника и автоматизация Атырауский университет нефти и газа имени С.Отебаева
    45 Жолдасова Аққу Абзалқызы 69 4,2 В020 Подготовка специалистов по специальной педагогике Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    46 Мухамедова Айнура Орынбасарқызы 69 4,2 В075 кадастр и землеустройство Казахский национальный аграрный университет
    47 Кадимов Азамат 69 3.888 В049 Право Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    48 Ерсайынова Алтынгүл Асқарқызы 68 4,2 В057 Информационные технологии Казахский национальный аграрный университет
    49 Болатов Нұртілек Нұрғалиұлы 68 3.389 В005 Подготовка учителей физической культуры Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    50 Қабдуалиева Анель Әнесқызы 66 4,56 В051 Окружающая среда Казахский национальный аграрный университет
    51 Серік Нұржаз Серікқызы 66 4.05 6В036 Переводческое дело Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    52 Нұржанова Альмира Елеусінқызы 65 3,7 6В072 Производственные и обрабатывающие отрасли В068 Производство продуктов питания Казахский национальный аграрный университет
    53 Онгарсынова Айкөркем Мұрагерқызы 65 4,83 В086 общественное здравохранение Западно-Казахстанкий госдарственный медицинский университет имени М.Оспанова
    54 Сайфенова Ажар Билиханқызы 64 4,1 В091 Туризм Актюинский региональный государственный университет имени К.Жубанова
    55 Оспанова Айнұр Серікқызы 63 4.166 В002 Дошкольное воспитание и обучение Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    56 Амантурлиева Диана Асхатқызы 62 3,86 В013 Подготовка учителей биологии Актюинский региональный государственный университет имени К.Жубанова
    57 Жаңбырбай Жамиля Жасұланқызы 61 4. 333 В051 Окружающая среда Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    58 Бисенов Данияр Аманжолұлы 61 5.556 В015 Подготовка учителей по гуманитарным предметам Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    59 Аманкелді Жадыра Ризабекқызы 57 4,3 В018 Подготовка учителей иностранного языка Актюинский региональный государственный университет имени К.Жубанова
    60 Қадіржан Азамат Ерланұлы 57 3,5 В045Аудит и налогообложение Атырауский университет нефти и газа имени С.Отебаева
    61 Бағдат Гүлжайна Асылбекқызы 56 4,28 В001 Педагогика и психология Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    62 Болатбекова Айгерим Рустемовна 56 4.6 В051 Окружающая среда Западно Казахстанский аграрно- технический университет имени Жангир Хана
    63 Ермекова Еркемай Серікқызы 55 3.5 В049 Право Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    64 Берікова Дильназ Равильқызы 53 3,9 В040 Политология и граждановедение международное отношение Западно-Казахстанкий госдарственный университет имени М.Утемисова
    65 Кабаев Ғалым Қайратұлы 53 3.833 В049 Право Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    66 Серикова Гүлсана Аяновна 53 4.111 В001Психология Педагогика и психология Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова
    67 Қайнешова Ақмарал Айболатқызы 52 4,3 В063 Электротехника и автоматизация Атырауский университет нефти и газа имени С.Отебаева
    68 Сабитова Балзира Сабитқызы 50 3,5 В060 Химическая инженерия и процессы Атырауский университет нефти и газа имени С.Отебаева
    69 Мұхамбет Хадиша Қуатқалиқызы 50 4,2 В044 Менеджмент и управление Алматы Менеджмент Университет
    70 Алшын Ислам Дулатұлы 50 4 В075 кадастр и землеустройство Казахский нациолнальагротехнический университет имени С.Сейфуллина
    71 Гинаятов Айсұлтан Жарқынұлы 50 3.66 В049 Право Атырауский государственный университет имени Х.Досмухамедова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *